Autonomní platforma pro řízení energetických toků a koncových technologií

V jednotlivých odvětvích nabízíme řešení od základního monitoringu a analýzy, přes proaktivní řízení energií až po dohledové centrum portfolia výrobních závodů, budov nebo mikrogridů.

Flowbox E2ERM | Edge Energy-Enterprise Resource Management

Flowbox E2ERM monitor – monitorování spotřeby energií a parametrů prostředí; reporty v reálném čase; vyhodnocení a alarmy.

Flowbox E2ERM control – řízení energetických špiček a reservovaného příkonu; řízení HVAC systémů a osvětlení; alarmy anomálních stavů; samostatný zásah systému, autonomní provoz.

Flowbox E2ERM – optimalizace energií ve více halách nebo lokalitách; využití strojů v čase; pokročilá analytika; preventivní držba; samostatně fungující sub-domény pomocí Flowbox Alliance Edge Servers; podpora certifikace ISO 50001.

Flowbox RESPONSI | RESPONSI-ve and RESPONSI-ble buildings

Flowbox RESPONSI monitor – měření spotřeby elektřiny, plynu a tepla; monitoring teploty a úrovně CO2, vyhodnocení a alarmy.

Flowbox RESPONSI control – řízení HVAC systémů, osvětlení a stínící techniky; řízení podle stavu počasí a předpovědi; integrace zabezpečovacího systému a přistupu do objektu; optimalizace režijních nákladů; rozšíření o komunitní aplikaci.

Flowbox RESPONSI – víceúčelové komplexy (byty, obchody, kanceláře); pokročilá analytika; obědové/modlitební pauzy; dobíjení elektroaut; podpora více lokalit; samostatně fungující sub-domény pomocí Flowbox Alliance Edge Serverů; rozšíření o komunitní aplikaci.

FLOWBOX FlexiGRID | Community energy and demand response

Flowbox FlexiGRID monitor – monitoring (elektro, voda, plyn, teplo, atd.); historie, analytika a reporting; monitoring fotovoltaických, větrných a vodních elektráren; vyhodnocení a alarmy.

Flowbox FlexiGRID control – optimalizace provozu lokální výroby, spotřeby a uložení energie; komunitní energetikaů nabídka flexibility odběru a dodávky energii.

Flowbox FlexiGRID – řízení infrastruktury mikrosítí a nabíječek pro elektromobily; komunitní energetika; dynamické tarify, EPC projekty; řešení pro agregátory flexibility (SVR).