Případové studie

Case Study

Apartment Resort

Břetislavka is a complex of 23 apartments developed through the renovation of a traveler’s restaurant in Šárecké údolí (Šárka Valley) in Prague. The FLOWBOX platform implementation included building management automation for individual apartments, optimized building functioning as a whole, and implementation of remote control of individual apartments.

+

Case Study

Dynamické řízení netoxického veřejného osvětlení


FLOWBOX ve spolupráci s předním odborníkem panem Hynkem Medřickým a spol. 2Q s.r.o.se podílel na unikátním projektu a dodávce řízení nového netoxického pouličního osvětlení s řízením Biological Dynamic Ligting v residenční oblasti v Řevnicích.   Celé řešení je svoji unikátností jedno z 1.na světě (realizace říjen 2018) jelikož dochází k úplnému a ne pouze k částečnému odstranění modré barevné složky jako u jiných obdobných projektů.

FLOWBOX dynamicky a adaptivně mění chromatičnost  veřejného osvětlemní a s občanským soumrakem postupně odstraňuje ze světelného spektra modrou barevnou složku a naopak přidává přirozenou žlutou a červenou. Při rozednění opět žlutou a červenou ubírá a přidává více modré, stejně tak, jak přirozeně funguje režim Den/Noc resp. Slunce/Měsíc.

+

Case Study

Manufacturing Facility

This customer is a machinery company that makes very specific mechanical parts for construction and agricultural machines and components for track-based vehicles. Such a machinery operation, with its large amount of energy-demanding production machines and almost 12,000 m2 of manufacturing, warehouse and administrative space, presents a real challenge for optimizing consumption management and efficient energy usage.

+

Case Study

Sportovní centrum Labe Aréna

V rámci této realizace byl systém FLOWBOX nasazen do dvou souvisejích a současně budovaných lokalit: Národního olympijského centra vodních sportů Račický kanál a do Sportovního areálu Štětí.
Areál ve Štětí je vybudován jako tréninková depandace u řeky Labe, tréninkové centrum domácích i zahraničních reprezentačních týmů, akademie vodních sportů pro děti a mládež, i pro širokou sportovní veřejnost.    V objektech jsou vybudovány standardní prostory jako loděnice, posilovna, tělocvična a klubovna. Jako specifické vybavení pro vrcholové sportovce je v Labe Aréně Štetí budován unikátní aktivní veslařský a kanoistický bazén podle návrhu profesora Pollerta ze Stavební fakulty ČVUT. Vodu v tomto bazénu bude pohánět série osmi čerpadel o příkonu 27 kW/ks tak, aby simulovala jízdu lodí po vodní hladině.

+

Case Study

Zdravá škola a chytré město

V rámci chytrého města se FLOWBOX zaměřuje na integraci a řízení technologií budov a zároveň na integraci a řízení technologí ve spávě města. Pro potřeby správy města vytváříme dedikovaný uzavřený cloud města City Management Platform.

+

Are you interested? Do not hesitate to contact us.

Call

(+420) 606 077 110

WE CAN CALL YOU BACK

Write us

info@flowbox.com